Lélekelixír – Hogyan vált a “bátorság kör-ben ülés” a napi rutinunk részévé?

Kedveseim! Ahogy újra elkezdődött az óvoda, az 5 és fél éves kislányom megint nagyon nehezen indul el reggelenként! Nehezen ébred és sokszor miután felébred és tudatosítja magában, hogy "ja ma óvoda van" elkezd sírni. Lassan megy a reggeli készülődés és van hogy engem is magával ragad a rosszkedv, hiszen több mint egy hónapja már, hogy … Continue reading Lélekelixír – Hogyan vált a “bátorság kör-ben ülés” a napi rutinunk részévé?