Szombatonként 10.00-11.30-ig Mysore gyakorló órák az Otthoni Stúdióban. A következőről, már te se maradj le! 🙂 Bejelentkezés szükséges, (e-mailen: viktoria.yogatherapy@gmail.com) mert a helyek korlátozottak! Szeretettel várlak! Viki
Category: Uncategorized
Évzáró – Október 17
Sziasztok! Most szerdán lesz az Évzáró ez évben vagyis Október 17-én 18.00-órától, a szokásos helyen (Otthoni Stúdió). Ahogy előző években is, sütizünk, beszélgetünk, jól érezzünk magunkat. Ha szeretnél jönni és még nem jelezted felém, kérlek mielőbb tedd meg (e-mailben)! Az évzárót követően visszavonulok, várhatóan a jövő év közepétől kezdek el megint tanítani! Namaste, Viki
YACEP szolgáltalás
Sziasztok! Örömmel osztom meg veletek, hogy mostantól részt veszek a Yoga Alliance Continuing Education Provider programjában is. Ha végzett és regisztrált YA tanár vagy, a nálam végzett programok és órák regisztálhatóak a YA felé is! Gyere jógázzunk együtt! Namaste, Viki
Tavaszi kirándulás a Szent György hegyre
A tavaly őszi kirándulás sikerén felbuzdulva idén is szervezek kirándulást a hegyre! A hegy számomra az önmagából táplálkozó belső béke és a nyugalom szigete, ti tudjátok már, akik meglátogattatok itt engem! Különleges volt az első tél! A bazaltorgonák különleges kisugárzása, a csönd amelyet csak a felröppenő madarak vagy a telkünkön átszaladó őzek zavartak meg és nem … Continue reading Tavaszi kirándulás a Szent György hegyre
Lehet még csatlakozni a YA200-as képzéshez!
Lehet még csatlakozni a Yoga Alliance 200 órás Képzéshez! Szeretettel ajánlom ezt a tanfolyamot nem csak tanárnak készülőknek, de az ASHTANGA szerelmeseinek is. Ha már legalább egy éve gyakorolsz és szeretnéd új szintre emelni a gyakorlásod, ne hezitálj jelentkezz! Én magam is izgatottan várom a közös együttműködést Bálint Jánossal, aki több mint 10 éve a tanárom! … Continue reading Lehet még csatlakozni a YA200-as képzéshez!
A Kossuth Rádióban elhangzott Riport
Sziasztok! Azok kedvéért akik lemaradtak volna róla az Inspiráció Rádióban újra hallgatható a múlt vasárnap elhangzott, Kossuth Rádiónak adott rövid kis riport. Szép estét! Viki
