Évzáró – Október 17

Sziasztok! Most szerdán lesz az Évzáró ez évben vagyis Október 17-én 18.00-órától, a szokásos helyen (Otthoni Stúdió). Ahogy előző években is, sütizünk, beszélgetünk, jól érezzünk magunkat. Ha szeretnél jönni és még nem jelezted felém, kérlek mielőbb tedd meg (e-mailben)! Az évzárót követően visszavonulok, várhatóan a jövő év közepétől kezdek el megint tanítani! Namaste, Viki

Tavaszi kirándulás a Szent György hegyre

A tavaly őszi kirándulás sikerén felbuzdulva idén is szervezek kirándulást a hegyre! A hegy számomra az önmagából táplálkozó belső béke és a nyugalom szigete, ti tudjátok már, akik meglátogattatok itt engem! Különleges volt az első tél! A bazaltorgonák különleges kisugárzása, a csönd amelyet csak a felröppenő madarak vagy a telkünkön átszaladó őzek zavartak meg és nem … Continue reading Tavaszi kirándulás a Szent György hegyre

Lehet még csatlakozni a YA200-as képzéshez!

Lehet még csatlakozni a Yoga Alliance 200 órás Képzéshez! Szeretettel ajánlom ezt a tanfolyamot nem csak tanárnak készülőknek, de az ASHTANGA szerelmeseinek is. Ha már legalább egy éve gyakorolsz és szeretnéd új szintre emelni a gyakorlásod, ne hezitálj jelentkezz! Én magam is izgatottan várom a közös együttműködést Bálint Jánossal, aki több mint 10 éve a tanárom! … Continue reading Lehet még csatlakozni a YA200-as képzéshez!